Sojusz Bez Nazwy

Forum Sojuszu Bez Nazwy

Ogłoszenie

Witaj, jeżeli chcesz założyć konto, wyślij mi PM w grze (JakubWędrowycz) z pożądanym loginem i adresem email.

#1 2008-01-06 23:36:14

Red_Balrog

Administrator

6002959
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 24
Punktów :   

Fuzja

Drodzy Panie i Panowie. Sprawa fuzji stała się faktem. Do połączenia sojuszy PFF KM i SCBN dojdzie w środę o godzinie 19... jest to ważna data i godzina zwłaszcza dla graczy którzy nie osiągną do tego czasu pułapu 120popa... negocjacje były ciężkie ale ustaliłem tak:
-limit przyjęć do sojuszu po fuzji członków z byłych sojuszy 120popa(co daje nam dużą przewagę liczebną)
szefowie z tamtych sojuszy proponowali np. żeby było to po 10graczy z każdego sojuszu...(nie zgodziłem się na to bo musielibyśmy ochraniać i łożyć ekonomicznie na graczy dużo słabszych od nas...)
-ambasada stoi u nas (toteż przypominam o dalszej konieczności składek godzinnej produkcji do środy włącznie(jeżeli ktoś produkuje ponad sto też wysyła godzinną produkcje a nie 100jak to dziś miało pare razy miejsce)
-gracze którzy do środy nie osiągną 120popa przejdą do akademii która narzazie będzie stacjonować w ambasadzie Skormana(szefa KM) na jeden dzień. Potem wśród członków akademii wybierze się radę akademii i u jednego z jej członków postawi się odpowiednią ambasadę(sojusz macierzysty w czwartek przeprowadzi składki na ambasadę akademii(powinno starczyć na podbicie im ambasady o jakieś 5poziomów)
-członkowie akademii z czasem będą mogli przejść do sojuszu macierzystego za swoje zasługi w grze, szybki rozwój i zaangażowanie.
-akademia nie będzie pozostawiona sama sobie ale będzie organem integralnym z macierzystym sojuszem i w pełni mogącym liczyć na wsparcie militarne jak i ekonomiczne...
-Władzę nad sojuszem sprawować będzie rada w skład której wejde Ja, Shion(szef PFF) i Skorman(szef KM)
-reszte funkcji obsadzimy po paru dniach które damy na rozruch sojuszu...
-Forum sojuszu zostanie dotychczasowe forum PFF które moderuje Shion...ale nie chce żeby to forum znikało wręcz przeciwnie...potrzebujemy forum na którym będzie można pogadać i powymieniać informacje(rzecz jasna póki nie zasymilujemy się z pozostałymi sojuszami całkowicie...) w sprawach dotyczących całego sojuszu bardziej ogólnych zaczniemy jednak używać tamtego forum...
-regulamin sojuszu zostanie zamieszczony na profilu sojuszu(jak na razie jego ostateczna formuła jest dopracowywana w dłuuuugich rozmowach za pośrednictwem GG...(jednakże będzie to regulamin bardziej rygorystyczny niż dotychczasowy z racji tego że jako sojusz zbliżymy się(jeśli nawet nie wejdziemy) do TOP20 i przez to musimy więcej od siebie wymagać aby zachować wysoką pozycje...)

To chyba wszystko co do tej pory zostało ustalone...
W razie wszelkich pytań bądź jeślibym coś przeoczył proszę słać PM do mnie.
Czekam i pozdrawiam!

Offline

 

#2 2008-01-07 20:25:13

JakubWędrowycz

42!

3115686
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 5
Punktów :   
Jabber: dodek@core.segfault.pl

Re: Fuzja

khem, mi się nie podoba tylko jedna rzecz - tyle się naklikałem, żeby to forum zrobić a tu taki zonk no nic, zobaczymy, czy ich jest lepsze, jeżeli nie, to warto to jeszcze raz rozważyć.


— W łeb go czymś ciężkim, zanim się obudzi! Z wypadku jedzie, nikt się nie przyczepi do obrażeń...
Podwładny wyciągnął z szafki specjalnie naszykowaną cegłę i przyładował leżącemu w głowę.
— Bez skutku, ciągle oddycha.
— Złam podstawę czaszki. Co ty, pierwszy dzień jeździsz w pogotowiu?

Offline

 

#3 2008-01-07 20:37:25

Red_Balrog

Administrator

6002959
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: Fuzja

Ale przecież pisałem że to forum zostaje i będzie w pełni używane...to forum nadal jest nam potrzebne i jestem wdzięczny JakubowiWędrowyczowi za pracę włożoną w przygotowanie tego forum. Jest ono niezbędne do kontaktu ze starymi sojusznikami... są sprawy które dobrze omawiać w nieco mniejszym gronie...(nie dopatrujcie się na zbytniej konspiracji z mojej strony:) ) Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.combat-forum.pun.pl www.biolus.pun.pl www.allhopeisgone.pun.pl www.3zakrety.pun.pl www.bud.pun.pl