Sojusz Bez Nazwy

Forum Sojuszu Bez Nazwy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj, jeżeli chcesz założyć konto, wyślij mi PM w grze (JakubWędrowycz) z pożądanym loginem i adresem email.

#1 2008-01-05 15:05:32

JakubWędrowycz

42!

3115686
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 5
Punktów :   
Jabber: dodek@core.segfault.pl

kolorowe kropki

Jak do tej pory wszyscy są aktywni i nie mamy problemu z kropkami. Jednakże, co jeżeli delikwentowi pokaże się czerwona, lub co gorsze szara kropka? Czy ustalamy, że takich można bez oporów farmić?

A skoro już o tym mówię, czy chciałby ktoś sitować moje konto ?


— W łeb go czymś ciężkim, zanim się obudzi! Z wypadku jedzie, nikt się nie przyczepi do obrażeń...
Podwładny wyciągnął z szafki specjalnie naszykowaną cegłę i przyładował leżącemu w głowę.
— Bez skutku, ciągle oddycha.
— Złam podstawę czaszki. Co ty, pierwszy dzień jeździsz w pogotowiu?

Offline

 

#2 2008-01-06 21:05:05

Red_Balrog

Administrator

6002959
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: kolorowe kropki

Z mojej strony żeby mi nie umknęło co jeszcze pamiętam z tamtego forum:
ostrzeżenie za żółtą kropkę

olo999


UP:
Jarek30 dostał ode mnie ostrzeżenie za zaatakowanie gracza z KM a z racji tego że mimo moich przypomnień plus bezpośredniej PMki do nie niego dostałem ani piątkowej  składki ani żadnej od wczoraj(jak napisałem bodajże na forum brak tych składek równa się z ostrzeżeniem) to jeśli dziś do 00:00 nie wpłynie od niego składka zostaje usunięty z sojuszu i będzie moją osobistą Farmą...zdaje mi się że reguły są na tyle proste i czytelne że z ich przestrzeganiem nie powinno być problemu...i tak jestem na tyle pobłażliwy że dopiero drugie ostrzeżenie wiąże się z wyrzuceniem z sojuszu...

UP:
Jarek30 został wyrzucony z sojuszu za rażącą niesubordynacje i zaatakowanie naszego sojusznika z KM i gracza z Ravens bez uzgodnienia tego faktu ze mną...mam nadzieje że nikomu nie wpadną takie pomysły do głowy...z tego co widziałem nie zarejestrował się na forum ale gdyby był zarejestrowany proszę o usunięcie go z niego...z tą chwilą Farmienie jarka30 jest jak najbardziej dozwolone i uzasadnione. pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.anime-plock.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl www.bukmacher.pun.pl