Sojusz Bez Nazwy

Forum Sojuszu Bez Nazwy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witaj, jeżeli chcesz założyć konto, wyślij mi PM w grze (JakubWędrowycz) z pożądanym loginem i adresem email.

  • Index
  •  » Pytania
  •  » rekrutacja nowych członków sojuszu

#1 2008-01-04 10:50:07

funkiel20

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 2
Punktów :   

rekrutacja nowych członków sojuszu

kiedy nastąpi rekrutacja nowych członków a co do surowcuw na ambasade najlepiej stworzyc liste osub które wpłacają i termin w jakim trzeba wpłacic surowce

Offline

 

#2 2008-01-04 16:23:03

Red_Balrog

Administrator

6002959
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 24
Punktów :   

Re: rekrutacja nowych członków sojuszu

ad1.
qzaj66 prowadził rozmowy z paroma osobami niezrzeszonymi i parę chyba nawet pomyślnie przeszło jego rekrutacje...jeśli tak i on mi to potwierdzi to jeszcze dziś przyjmiemy nowych członków/członkinie. Ambasada już skoczyła o jeden poziom wszystkie surowce jeszcze do mnie nie dotarły więc dziś możliwe że skoczy jeszcze na kolejny więc nowych 6członków można będzie przyjąć...jeżeli w waszej okolicy są gracze z popem w okolicach 100(minimum 80 ale takich już co poniektórzy od nas farmią) to możecie zagaić czy nie chcieliby się przyłączyć...jeśli wyrażą chęć to muszą napisać do mnie bądź do qzaja...

ad2.
listę prowadzę jak na razie na papierze a składka trwa do północy(rozumiem że niektórzy mają do mnie daleko i jak wyślą o 15 to transport przyjdzie do mnie dopiero koło 20). po tym terminie lista z kartki zostanie upubliczniona na forum z uwzględnieniem graczy którzy nie wpłacili surowców. (W regulaminie podałem że wpłaty są co piątek czyli od 00.01 do 23.59;)

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-01-05 16:13:28

Ferek

Użytkownik

2620479
Skąd: Jelenia Góra / Wrocław
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: rekrutacja nowych członków sojuszu

Powinniśmy podnieść próg. Rozsądnie byłoby rekrutować od średniej sojuszu, czyli aktualnie jakieś 120 popa. Jak chcemy się liczyć jako sojusz to musimy minimum w top20 być.

Offline

 

#4 2008-01-05 16:47:28

Napalony

Użytkownik

6706044
Skąd: Nowogard
Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: rekrutacja nowych członków sojuszu

to dobry pomysł z tym papem... minimum średnia soju
jak narazie z moich obliczen jesteśmy na ook20 miejscy patrzac na średnią
poszukam graczy powyzej 120papa i powiem zeby zwrocili sie do was w srawie rekrutacji

Offline

 
  • Index
  •  » Pytania
  •  » rekrutacja nowych członków sojuszu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rotbila.pun.pl www.monavie.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl www.zslia.pun.pl www.klan-es-el.pun.pl